Yazışmalık

Başka sese beñzemez ananıñ sesi, Her sözcüñ arasañ vardır Türkçesi

Beğeni eklentisi kuruldu

Yérliğimiz ile ilgili yazışmaları içerir.

Beğeni eklentisi kuruldu

İletigönderen Oktay D. » 02 Ara 2013, 21:55

Beğeni eklentisi kurdum. Beğeni düzeyleri var ancak adlandırmayı yalñızca olumlu yaptım, eñ düşük düzey bile "beğendim" oluyor, eñ üst düzey "altına adımı yazarım" oluyor :)

Şimdilik İngilizce, Türkçesini yakında çevirmiş oluruz. Ayrıca yıldızlı mıldızlı şimdilik geçiştiriñ, yakında onu da düzgün bir görselliğe kavuştururuz.
  • 1

Üyelik görseli
Oktay D.
Yönetici
Yönetici

Değerleme: 4282

Ynt: Beğeni eklentisi kuruldu

İletigönderen Bi50likdaha » 03 Ara 2013, 12:17

+rep'imi isterim geldi usuma , güzel olmuş  :)
  • 0

Bi50likdaha
Yazışmacı
Yazışmacı

Değerleme: 417

İletigönderen Oktay D. » 03 Ara 2013, 12:26

Bi50likdaha yazdı:+rep'imi isterim geldi usuma , güzel olmuş  :)

Saña "Altına adımı yazarım" vérdim :) Biraz değişik duruyor çünkü iletiniñ üstünde görünüyor, başka bir söz mü düşünsem oraya :D
  • 0

Üyelik görseli
Oktay D.
Oktay DOĞANGÜN
Yönetici
Yönetici

İletigönderen Bi50likdaha » 03 Ara 2013, 14:33

Oktay D. yazdı:Saña "Altına adımı yazarım" vérdim :) Biraz değişik duruyor çünkü iletiniñ üstünde görünüyor, başka bir söz mü düşünsem oraya :D

Biraz daha küçük olsa daha mı güzel olur , gözüm takılıyor akmaktan gözümü alamıyorum.
  • 0

Bi50likdaha
Yazışmacı
Yazışmacı

Değerleme: 417

İletigönderen Gökbey » 03 Ara 2013, 18:06

Çok güzel oldu bu, varol.
  • 0

Görsel
Göktürkçe Araştırmaları http://kokturukce.blogspot.com
Göktürkçe Günlüğüm http://gokbeyuluc.wordpress.com
Azəricə Dil Araşdırmaları http://dilcilik.blogspot.com
Üyelik görseli
Gökbey
Yönetici
Yönetici

Değerleme: 370

İletigönderen niyazi14 » 09 Nis 2014, 20:40

tabgaç
  • 0

niyazi14
Sesli Yeñi Üye
Sesli Yeñi Üye

Değerleme: 0

İletigönderen İlteriş » 21 Oca 2017, 01:15

Yazışmalığımızdaki değerleme özelliğini oldukça beğeniyorum. Ama son günlerde bir ya da birkaç arkadaşın bu özelliği yıldırı ereğiyle kullandığını görüyorum ve bu canımı sıkıyor. Zaten sorumlu kişi gereken biçimde uyarmış, bunu uzatmanın amacı ne? Yani şurada kaç kişiyiz, böyle şeylere ne gerek var a arkadaşlar?
  • 7

Üyelik görseli
İlteriş
Göñüllü
Göñüllü

Değerleme: 127

İletigönderen gajja » 21 Oca 2017, 01:21

İlteriş yazdı:Yazışmalığımızdaki değerleme özelliğini oldukça beğeniyorum. Ama son günlerde bir ya da birkaç arkadaşın bu özelliği yıldırı ereğiyle kullandığını görüyorum ve bu canımı sıkıyor. Zaten sorumlu kişi gereken biçimde uyarmış, bunu uzatmanın amacı ne? Yani şurada kaç kişiyiz, böyle şeylere ne gerek var a arkadaşlar?
Sizi eksiliyorlarsa eksileyen kişiyi engelleyerek eksilenmeyi engelleyebiliyormuşsunuz.
  • 0

gajja
Türkçeséver
Türkçeséver

Değerleme: 34

İletigönderen Oktay D. » 21 Oca 2017, 01:46

Evet, eksileme savaşlarını öñlemek için isteyen karşıdaki üyeyi engelleyebilir. Engellenen üye size değerleme yapamadığı veya özel ileti yollayamadığı gibi siz de ona değerleme yapamaz veya özel ileti gönderemezsiñiz.

Engellemek istediğiñiz üyeniñ kimlik bétini açıyorsuñuz oradan engelliyorsuñuz.

Göñül isterdi ki böyle olmasın, herkes barış ve mutluluk içinde yaşasın ancak öyle olmuyor. İnsanlar "ad hominem" yapıp seri olarak eksiliyorlar. Kendi huzursuzluklarını ortama yayıyorlar.

Buradaki yazılımıñ özgün biçiminde böyle bir şey yoktu, ben kodlayıp eklemek zorunda kaldım istek üzerine.
  • 0

Üyelik görseli
Oktay D.
Oktay DOĞANGÜN
Yönetici
Yönetici

İletigönderen Türkeröz » 07 Şub 2017, 14:38

kuluduk, TDK, cingelek, Ezgi_ ... bunların hepsi aynı. Kendi yorumlarını artılamışlar karşı yorumları eksilemişler. Zaten bunlar hep böyleler. İşleri güçleri yalan dolan, hile.
  • -5

Üyelik görseli
Türkeröz
Yazışmacı
Yazışmacı

Değerleme: 521

İletigönderen kuluduk » 07 Şub 2017, 18:01

Türkeröz yazdı:kuluduk, TDK, cingelek, Ezgi_ ... bunların hepsi aynı. Kendi yorumlarını artılamışlar karşı yorumları eksilemişler. Zaten bunlar hep böyleler. İşleri güçleri yalan dolan, hile.
Ben kimsenin iletisini artılamadım. Bir tane artıladığım ileti gösteremezsin. Ayrıca sen kendin seri hâlde eksileme yapmamış mıydın? Rahatsız oluyorsan seni eksileyenleri engellersin, sen beni eksilediğin zaman konuyu Oktay D.'ye yazmıştım, bana yazdığı cevap:
Oktay D. yazdı:Engelleme seçeneği var aslında.

Birini engelleyince ne siz ona ne de o size özel ileti yazamıyor veya değerleme yapamıyor. Engellenen kişi ve siziñ arañızdaki tek etkileşim, yazışmalığa yazdığı herkese açık iletiler oluyor.

Ayrıca sallamadan önce ayrıntılar kısmından bakabilirdin, listede TDK, cingelek ve Ezgi_ var mı diye? Buraya bakınca senin yaptığın seri eksileme gayet açık ve net görülebiliyor.
  • 0

kuluduk
Dil Emekçisi
Dil Emekçisi

Değerleme: 185

İletigönderen gajja » 18 Şub 2017, 20:14

Oktay D., demek ki bazı kullanıcılara farklı davranabiliyor. Bazı kullanıcılar eksilendiğinde sizi eksileyenleri engelleyebilirsiniz derken bazı kullanıcılar eksilendiğinizde ise eksileyen kişiye özelden "av tüfeğiniz olsa herkese ateş mi edeceksiniz?" tarzında sorular sormaya başlayabiliyor.
  • 0

gajja
Türkçeséver
Türkçeséver

Değerleme: 34

İletigönderen Oktay D. » 18 Şub 2017, 22:20

Özelden herkese istediğimi yazabilirim, benim kendi düşüncelerim olabilir, size özelden yazınca yaptırım mı oluyor? Tartışma adabını hatırlatmak kişisel bir tasarruftur. Sizi yazışmalıkta bir konuda engelledim mi? Kurallar dışında yazı mı sildim?

Ben yöneticiliği yazışmalığıñ düzeni için göñüllü olarak yapıyorum, onuñ dışında bir kişiliğim hayatım ve dünya görüşüm var. Türkçe tartışmak istiyorsañız Türkçe tartışıñ, suistimal peşinde koşmayıñ.

Bu yaptığıñızıñ adı troll'lük oluyor bu arada, adını koyalım. Yérlikte başka troll'ler de olmadı değil.
  • 5

Üyelik görseli
Oktay D.
Oktay DOĞANGÜN
Yönetici
Yönetici

İletigönderen Düşüntü » 19 Şub 2017, 10:41

Düşüntü yazdı:Yalnız mayo dediğimiz şeyin numarası yüzerken kullanılması değil, bedenin önemli bir kısmını açık bırakması.
http://www.gotceleb.com/wp-content/uplo ... rk--09.jpg
Bunun adı da mayo ama yüzmelik olmadığı ortada :D

Adı nereden konuyla alakası olmayan içerik oldu anlamadım?
Yüzmelik karşılığı çoğunlukça kabul görmüştü, ben de onun yanında bir karşılığa daha gerek olduğunu gerekçesiyle açıkladım..

Bu yerlikte değerlemelerin ego tatmini amacıyla kullanıldığını düşünmeye başladım.
  • 0

Düşüntü
İlgili
İlgili

Değerleme: 0

İletigönderen toorku » 20 Şub 2017, 07:00

oktay yoldaş bence değerleme çok iyi bir özellik yararı olduğunu düşünüyorum ama sadece artılama özelliği olsun meselesi olanlar özelden dalsınlar birbirlerine biz başlıkları dildaşların nasıl kavga ettiklerini belgelemek için değil sonuçta ağ üzerinde sözcük karşılığı arayanların bir karşılık bulabilmeleri için yapıyoruz
  • 0

noktasızlaştıramalandıramadıklarımızdanmısınız
toorku
Dil Emekçisi
Dil Emekçisi

Değerleme: 1247

Soñraki

Dön Yérliğimiz ile ilgili yazılar

Kimler çevrimiçi

Bu bölümü gezen üyeler: Hiç bir üye yok ve 2 konuk

Reputation System ©'