Yazışmalık

Başka sese beñzemez ananıñ sesi, Her sözcüñ arasañ vardır Türkçesi

Kimliğiñiz bölümü

Yérliğimiz ile ilgili yazışmaları içerir.

Kimliğiñiz bölümü

İletigönderen BoZCiN » 20 Eyl 2019, 14:58

Yerliğin Üyelik Deñetim Odası'nda Kimliğiñiz adlı bir bölüm var. Burada artık kullanılmayan pek çok iletişim bölümü duruyor. Onun yerine kullandığımız sosyal ağ ve iletişim adreslerinin bölümünün eklenmesi daha doğru olmaz mı?

ucp.php?i=173
  • 10

Üyelik görseli
BoZCiN
Göñüllü
Göñüllü

Değerleme: 66

Ynt: Kimliğiñiz bölümü

İletigönderen TürkçeSözlük78 » 20 Eyl 2019, 20:15

facebook, twitter, instagram vb. uygulamaların eklenmesi gerçekten de çok güzel olur. Çok güzel düşünmüşsünüz, böyle küçük küçük yenilikler yaparak hem derneğe yönelik hem de yerliğe yönelik çağdaşlaştırmalar yapabiliriz belki. :)
  • 5

Onca olay olduktan sonra,
Niye düşlerim ki bir yokra?
-Tünerik Gezgini
Üyelik görseli
TürkçeSözlük78
Yazışmacı
Yazışmacı

Değerleme: 778

İletigönderen Oktay D. » 20 Eyl 2019, 23:20

Katkılarıñız ve düşünceleriñiz için sağ oluñ. Onu çözmek için ne yapmak gérektiğine bakındım. Kullandığımız uygulama (phpbb3) eskimiş bir yazılım olduğundan güvenilir bir eklenti bulamadım. Bu durumu elle değiştirmek veya daha az güvenilir olan eklentileri deneyip güvenilir kılmak için zaman ayırmam gerekecek, ama öyle bir zamanım şimdilik yok ne yazık ki.

Bununla uğraşabilecek üyelerimiz varsa baña bildirsin, onlara burada kurulu yazılımı gönderip kendi bilgisayarlarında denemelerini sağlayabilirim. Orada çalışırsa veya çalışması için düzeltmeler yapılırsa gerçek yérliğe de değişikliği yüklemek için hazır olurum.
  • 5

Üyelik görseli
Oktay D.
Oktay DOĞANGÜN
Yönetici
Yönetici

Değerleme: 5368

İletigönderen TürkçeSözlük78 » 20 Eyl 2019, 23:31

Yanlış anlamayacağınızı düşünerekten ve haddimi çok da aşmayaraktan bir şey daha önermek isterim: yeni bir tasarım ve reklamlar. TDD'nin büyük ve çok işlevli bir dernek olmasına karşın bu derneği bilen çok insan ne yazık ki göremiyorum, bunun giderilmesi bizim açımızdan çok daha yararlı olacaktır bence. İnsanlar bizim adımızı daha çok duyup daha çok ilgi gösterirlerse o toplumun içinde bilgisiz bir biçimde duran insanlara da ulaşabilir ve onlara da bilgilerimizi aktarabiliriz. Ayrıca türkçesivarken.com'da bulunan tasarım gibi daha yeni ve güzel bir tasarım yaparak yazışmalığı da daha göz alıcı ve çekici bir yerlik yapabiliriz diye düşünüyorum. Tabii ki de bu dediklerim sözlerden başka bir şey olmuyor bende ne yazık ki. Çünkü bu dediklerimi yapabilecek düzeyde birisi değilim, anca "şu şu olsa güzel olurdu" diyen birisi olabiliyorum şimdilik...
  • 3

-Tünerik Gezgini
Üyelik görseli
TürkçeSözlük78
Oğuzhan T.
Yazışmacı
Yazışmacı

İletigönderen Oktay D. » 21 Eyl 2019, 19:29

O zaman, madem bunları düşünüp olmasını diliyorsuñuz, bence bunları yapabilecek düzeye kendiñizi dérneğe üye olup katkı vérerek çıkartıñ. Dérnekte hiç kimse doğuştan bu işleri yapıyor değildi. Dérnek içi eğitimler de yapıyoruz ayrıca. Belki de dérneğe bu tür bir katkı yapmaya çalışırken öğreneceğiñiz yétiler kişisel yaşamıñızda da işe yarayacak? (dérnekte öyle örnekler de var)
  • 1

Üyelik görseli
Oktay D.
Oktay DOĞANGÜN
Yönetici
Yönetici

Değerleme: 5368

İletigönderen TürkçeSözlük78 » 21 Eyl 2019, 19:39

Önceden katılmayı plânlıyordum ancak 18'ime girmemiştim ve üniversite sınavına hazırlanıyordum. Şimdi sınav geçti, Yıldız Teknik Üniversitesine ve 18'ime girdim. Okula biraz daha ayak uydurduktan (birkaç hafta) sonra derneğe üye olmayı düşünebilirim. Zamânı gelince bilgilendirme için size yazabilir miyim?
  • 3

-Tünerik Gezgini
Üyelik görseli
TürkçeSözlük78
Oğuzhan T.
Yazışmacı
Yazışmacı

Dön Yérliğimiz ile ilgili yazılar

Kimler çevrimiçi